-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan
- Volkswagen Tiguan
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
111.453
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | HV-739-X |
| Datum eerste toelating | 2016-01-27 |
| Datum deel 1a | 2016-01-27 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.7 |
| Verbruik stad | 8.1 |
| Verbruik snelweg | 5.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.399 cc |
| Laadvermogen | 655 kg |
| Gewicht | 1.405 kg |
| Wielbasis | 260 cm |
| Lengte | 453 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 170 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.060 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 240 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 157 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.3 seconden |
| Model van | 2015-05-00 |
| Model tot | 2016-03-00 |
1.4 TSI Highline | Stoelverwarming | Carplay |
1.4 TSI 150pk R-Line Business -PANO-LED-ECC-NAVI-PDC-
1.4 TSI eHybrid 245pk | Virtual cockpit |
1.5 TSI R-Line | Stoelverwarming |
1.5 TSI AUT7 2X R-LINE
1.5 TSI ACT 2X R-Line Pano Virtual ACC NAP
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!