-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan
- Volkswagen Tiguan
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
134.968
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 72 – € 78 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | ZL-081-T |
| Datum eerste toelating | 2019-07-03 |
| Datum deel 1a | 2019-07-03 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Donker zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Licht grijs |
| Bekleding interieur | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.1 |
| Verbruik stad | 7.1 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.495 cc |
| Laadvermogen | 640 kg |
| Gewicht | 1.450 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 461 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.090 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 171 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.2 seconden |
| Tankinhoud | 58 liter |
| Model van | 2018-10-00 |
| Model tot | 2020-10-00 |
2.0 TSI 4Motion R-line
2.0 TDI 4Motion R-LINE | 190PK | VIRTUAL | TREKHAAK | CAMERA
1.4 TSI 150pk DSG ACT R-Line
1.4 TSI eHybrid Business | Elec. Panoramadak | Stoel- & Stuurverwarming | Adap. Cruise | Elc. achterklep |
TSI 245PK HYBRIDE DSG ELEGANCE
1.5 TSI AUT7 3X R-LINE + NW-MODEL
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!