-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan
- Volkswagen Tiguan
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
39.544
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 72 – € 80 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | T-203-DP |
| Datum eerste toelating | 2023-05-26 |
| Datum deel 1a | 2023-05-26 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart met grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.8 |
| Verbruik stad | 6.9 |
| Verbruik snelweg | 5.2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 674 kg |
| Gewicht | 1.446 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 451 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.120 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 157 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.2 seconden |
| Tankinhoud | 58 liter |
| Model van | 2020-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
1.4 TSI 3X R-Line, Automaat, Pano, Bluetooth, Cruise, Navi, Trekhaak, NAP
1.4 TSI eHybrid 245pk | Virtual cockpit |
1.5 TSI R-Line | Stoelverwarming |
1.5 TSI AUT7 2X R-LINE
1.5 TSI ACT 2X R-Line Pano Virtual ACC NAP
1.4 TSI eHybrid R Line | Panoramadak | Leder |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!