-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan
- Volkswagen Tiguan
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
14.275
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | HDZ-18-Z |
| Datum eerste toelating | 2025-02-07 |
| Datum deel 1a | 2025-02-07 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 200 kW / 272 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 631 kg |
| Gewicht | 1.779 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 454 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.410 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 10 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.2 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Actieradius elektrisch | 117 km |
| Model van | 2024-00-00 |
1.5 TSI ACT Highline Business R
1.5 TSI AUT7 2X R-LINE
e-Hybrid 245PK DSG LIFE
TSI 245PK HYBRIDE DSG ELEGANCE
1.5TSI/150PK Life Business DSG
1.5 TSI AUT7 3X R-LINE + NW-MODEL
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!