-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan
- Volkswagen Tiguan
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
21.079
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JJR-43-V |
| Datum eerste toelating | 2025-10-28 |
| Datum deel 1a | 2025-10-28 |
| Kleur | Grenadilla black metallic (zwart metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Soul black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 200 kW / 272 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 631 kg |
| Gewicht | 1.779 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 454 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.410 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 10 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.2 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Actieradius elektrisch | 119 km |
| Model van | 2024-00-00 |
1.4 TSI ACT Comfortline Business
1.5 TSI DSG ACT Highline Business R R-Line Panoramadak Camera Virtual Cockpit Stoelverwarming
1.5 TSI AUT7 2X R-LINE
TSI 245PK HYBRIDE DSG ELEGANCE
1.5 TSI AUT7 3X R-LINE + NW-MODEL
1.5 TSI R-Line
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!