-
- Aanbod
- Volkswagen
- T-Cross
- Volkswagen T-Cross
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 92.987 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | X-108-XS |
| Datum eerste toelating | 2021-02-17 |
| Datum deel 1a | 2024-03-29 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Flanelgrijs-antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 566 kg |
| Gewicht | 1.224 kg |
| Wielbasis | 255 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.790 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 136 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.5 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
1.0 TSI Life
1.0 TSI Life Business | Carplay | Full LED |
1.0 TSI Life Parkeersensoren App-Connect Adaptive Cruise Airco
1.0 TSI Life
1.0 TSi Life | Airco | Lane Assist |
T 111PK AUT-7 DSG Executive-Pack Navi Adap.Cruise Control PDC-v+a Apple Carplay Android ECC Style
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!