-
- Aanbod
- Volkswagen
- T-Cross
- Volkswagen T-Cross
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
77.302
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 55 – € 61 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-475-KD |
| Datum eerste toelating | 2022-04-12 |
| Datum deel 1a | 2022-04-12 |
| Kleur | Reef blue metallic (blauw metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Diag neutral / titaanzwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 4.8 |
| Verbruik stad | 5.7 |
| Verbruik snelweg | 4.3 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 578 kg |
| Gewicht | 1.152 kg |
| Wielbasis | 255 cm |
| Lengte | 411 cm |
| Breedte | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.730 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 175 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 131 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.6 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
1.0 TSI Life
1.0 TSI Life
1.0 TSI 110pk Life Climate Control Parkeersensoren Navigatie DAB+
1.5 TSI Style
T 111PK AUT-7 DSG Executive-Pack Navi Adap.Cruise Control PDC-v+a Apple Carplay Android ECC Style
1.0 TSI Style * Virtual Cockpit * Stoelverwarming * Clima * Navi
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!