-
- Aanbod
- Volkswagen
- T-Cross
- Volkswagen T-Cross
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 45.906 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KFV-15-T |
| Datum eerste toelating | 2022-09-15 |
| Datum deel 1a | 2026-04-11 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Titanium black-grey (24) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Gewicht | 1.190 kg |
| Wielbasis | 255 cm |
| Lengte | 411 cm |
| Breedte | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.770 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 142 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 189 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.3 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
1.0 TSI Life
1.0 TSI Life Business | Carplay | Full LED |
1.0 TSI Life Parkeersensoren App-Connect Adaptive Cruise Airco
1.0 TSI Life
1.0 TSi Life | Airco | Lane Assist |
T 111PK AUT-7 DSG Executive-Pack Navi Adap.Cruise Control PDC-v+a Apple Carplay Android ECC Style
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!