-
- Aanbod
- Volkswagen
- Passat
- Volkswagen Passat
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 142.220 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Overig |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | X-556-VR |
| Datum eerste toelating | 2020-11-09 |
| Datum deel 1a | 2024-02-22 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 611 kg |
| Gewicht | 1.659 kg |
| Lengte | 477 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 152 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.270 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 34 gram per kilometer |
| Actieradius elektrisch | 57 km |
| Model van | 2026-00-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
1.6 TDI BMT MARGE Cruise Control Airco
BJR 2019 2.0 TDI 150 PK 4-MOTION Grijs Kenteken!
2.0 TDI L2H1 BMT Com GLAZEN WASSER WERKBUS AIRCO CR CONTROL
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!