-
- Aanbod
- Volkswagen
- ID.4
- Volkswagen ID.4
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
115.952
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-130-JK |
| Datum eerste toelating | 2020-12-28 |
| Kleur | Goud |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 2.771 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Topsnelheid | 160 km/u |
Max 77 kWh
77 kWh Carplay Adapt Cruise Camera Soh 90%
First 77 kWh
First 77 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!