-
- Aanbod
- Volkswagen
- ID.4
- Volkswagen ID.4
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
95.943
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 12 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-647-PK |
| Datum eerste toelating | 2021-12-27 |
| Datum deel 1a | 2021-12-27 |
| Aantal eigenaren | 6 |
| Kleur | Glacier White (wit metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 605 kg |
| Gewicht | 1.865 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 458 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.470 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9 seconden |
| Actieradius | 344 km |
| Actieradius elektrisch | 344 km |
| Model van | 2021-03-00 |
| Model tot | 2021-06-00 |
Max 82kWh Pano-Dak Matrix Led Lmv 21" Warmtepomp Ergo-Comfort Stoelen+Memory Adap.Cruise Navi 3-Zone Ecc 360°Camera Apple Carplay Android Auto Pdc
First 82kWh SOH 90% Warmtepomp Trekhaak Camera Adap.Cruise Apple Carplay Android Auto Stuur+Stoelverwarming Navi Ecc
Life 77 kWh Camera Sfeerverlichting Stoelverwarming DAB+
Life 77 kWh | 93,12% SOH | Trekhaak | Led | Adap. Cruise |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!