-
- Aanbod
- Volkswagen
- Golf
- Volkswagen Golf
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 35.734 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KDB-05-G |
| Datum eerste toelating | 2022-08-05 |
| Datum deel 1a | 2026-03-18 |
| Kleur | Licht grijs |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Licht grijs |
| Bekleding interieur | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Motorinhoud | 1.395 cc |
|---|---|
| Laadvermogen | 528 kg |
| Gewicht | 1.492 kg |
| Wielbasis | 262 cm |
| Lengte | 428 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.020 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 21 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.4 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Model van | 2020-09-00 |
| Model tot | 2022-12-00 |
1.0 TSI HIGHLINE
1.5 TSI Highline Business R-Line (NAVIGATIE, STOELVERWARMING, LED, MASSAGE STOELEN, PDC)
1.4 TSI R-Line Navigatie Camera Stoelverw. ACC Led Carplay 19 Inch!
1.0 eTSI DSG Life Sfeerverlichting Navigatie Parkeersensoren DAB+
1.5 TSI R-LINE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!