-
- Aanbod
- Volkswagen
- Golf
- Volkswagen Golf
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 116.152 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | SR-050-V |
| Datum eerste toelating | 2017-05-12 |
| Datum deel 1a | 2018-06-06 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Velours |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Verbruik stad | 6.4 |
| Verbruik snelweg | 4.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 608 kg |
| Gewicht | 1.202 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Lengte | 436 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.810 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 121 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.2 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2017-03-00 |
| Model tot | 2017-07-00 |
1.0 TSI HIGHLINE
2.0 TSI GTI Pano Standkachel DSG Alcantara
1.5 TSI Highline Business R-Line (NAVIGATIE, STOELVERWARMING, LED, MASSAGE STOELEN, PDC)
1.0 eTSI DSG Life Sfeerverlichting Navigatie Parkeersensoren DAB+
1.5 TSI R-LINE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!