-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 44.116 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Open laadbak |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Kenteken | V-98-PGT |
| Datum eerste toelating | 2021-04-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.444 kg |
| Gewicht | 2.056 kg |
| Wielbasis | 449 cm |
| Lengte | 700 cm |
| Breedte | 212 cm |
| Hoogte | 350 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35 2.0 TDI L3 DC
35 2.0 TDI L3 DC
35 2.0 TDI L3 DC
50 2.0 TDI 177pk DSG-Automaat L2H1 Open Laadbak LED/Trekhaak 3500kg 04-2020
35 2.0 TDI DC
35 2.0 TDI DC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!