-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 134.556 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 59 |
| Carrosserie | Open laadbak |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-59-NFB |
| Datum eerste toelating | 2018-08-24 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.455 kg |
| Gewicht | 2.045 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 198 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 148 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2017-04-00 |
| Model tot | 2019-12-00 |
2.0 TDI 366
35 2.0 TDI DC
35 2.0 TDI L3 DC
35 2.0 TDI L3 DC
35 2.0 TDI DC
50 2.0 TDI 177pk DSG-Automaat L2H1 Open Laadbak LED/Trekhaak 3500kg 04-2020
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!