-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
133.867
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-969-GN |
| Datum eerste toelating | 2017-06-16 |
| Datum deel 1a | 2017-06-16 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Metalic (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 747 kg |
| Gewicht | 1.430 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 441 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.177 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 132 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
2.0 TDI L1H1 BMT PB Edition
Bestel 1.6 TDI L1H1 Highline
e-Caddy 37kWh 113PK
Maxi 2.0 TDI L2H1 l AIRCO l CARPLAY l CRUISE CONTROL
2.0TDI L1H1 Airco Cruisecontrol EURO 6 130000KM
1.2 TSI L1H1 BMT Trendline
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!