-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 78.988 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-56-PBG |
| Datum eerste toelating | 2022-02-07 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Wielbasis | 276 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.1 seconden |
| Model van | 2020-11-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
2.0 TDI L1H1 BMT Trendline | Bluetooth | Airco | Elektrische Ramen | LM
1.6 TDI
2.0 TDI L2H1 Maxi navi carplay airco
2.0 TDI L2H1 Maxi navi carplay airco
2.0 TDI L1H1 BMT | CRUISE | PARKPILOT | TREKHAAK |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!