-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
108.101
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VDV-64-J |
| Datum eerste toelating | 2020-01-09 |
| Datum deel 1a | 2020-01-09 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Verbruik stad | 6.3 |
| Verbruik snelweg | 4.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 761 kg |
| Gewicht | 1.400 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.161 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 137 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12 seconden |
2.0 TDI L1H1 BMT Trendline | Bluetooth | Airco | Elektrische Ramen | LM
1.6 TDI
2.0 TDI L2H1 Maxi navi carplay airco
2.0 TDI L2H1 Maxi navi carplay airco
Cargo 2.0 TDI 123pk Automaat Comf.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!