-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
69.000
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-145-JD |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Datum eerste toelating | 2017-09-15 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 754 kg |
| Gewicht | 1.373 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 441 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.127 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
2.0 TDI 55KW 75PK EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ TREKHAAK/ ORIGINEEL AUDIO/ 100% DEALERONDERHOUDEN
2.0 TDI L1H1 BMT PB Edition
e-Caddy 113PK
Maxi 2.0 TDI L2H1 l AIRCO l CARPLAY l CRUISE CONTROL
1.0 TSI 102 PK 02-2020 76.000 km Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!