-
- Aanbod
- Volkswagen
- Caddy
- Volkswagen Caddy
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 140.968 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VW-65-33 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2018-06-07 |
| Datum deel 1a | 2018-06-07 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.7 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Aantal versnellingen | 5 |
| Wielbasis | 268 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 225 Nm |
| Topsnelheid | 152 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 16.4 seconden |
| Tankinhoud | 55 liter |
| Model van | 2019-07-00 |
| Model tot | 2020-12-00 |
2.0 TDI Euro 6 Comfortline-
2.0 TDI L1H1 BMT PB Edition
1.6 TDI
2.0TDI Automaat Comfortline | euro 6
Cargo 2.0 TDI 102 PK Euro 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!