-
- Aanbod
- Toyota
- Yaris Cross
- Toyota Yaris Cross
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 28.054 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KJH-16-F |
| Datum eerste toelating | 2025-06-27 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 4.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.490 cc |
| Wielbasis | 256 cm |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 141 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.2 seconden |
| Tankinhoud | 36 liter |
| Model van | 2025-05-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
1.5 Hybrid Active Navi Carplay Camera ACC
1.5 Hybrid Executive
1.5 Hybrid 115 Dynamic
1.5 Hybrid Active | Beste Deal in Nederland
1.5 Hybrid Adventure / Explore | Elektrische achterklep | Afnm. Trekhaak | JBL | BSM | Head-up | Rijklaar!!
1.5 Hybride 130 GR SPORT | Plus Pack
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!