-
- Aanbod
- Toyota
- Yaris Cross
- Toyota Yaris Cross
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 12.455 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JSB-29-X |
| Datum eerste toelating | 2025-05-07 |
| Datum deel 1a | 2025-12-18 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Donker zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.490 cc |
| Laadvermogen | 525 kg |
| Gewicht | 1.165 kg |
| Wielbasis | 256 cm |
| Lengte | 417 cm |
| Breedte | 177 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.690 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 141 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 103 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.2 seconden |
| Tankinhoud | 36 liter |
| Model van | 2025-05-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
1.5 Hybrid Active Navi Carplay Camera ACC
1.5 Hybrid Executive
1.5 Hybrid Active | Beste Deal in Nederland
1.5 Hybrid Adventure / Explore | Elektrische achterklep | Afnm. Trekhaak | JBL | BSM | Head-up | Rijklaar!!
1.5 Hybride 130 GR SPORT | Plus Pack
1.5 Hybrid Teamplayer 130pk
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!