| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 52.151 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2019-06-26 |
| Datum deel 1a | 2019-06-26 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 500 kg |
| Gewicht | 1.065 kg |
| Wielbasis | 251 cm |
| Lengte | 395 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.565 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.8 seconden |
1.5 Hybrid Trend
1.5 Hybrid Bi-Tone Plus
1.5 Hybrid Automaat! Active BJ2019 Led | Navi (niet vrijgeschakeld) | Achteruitrijcamera | Climate control | Cruise control | Getint glas
1.5 Hybrid Dynamic | Pano dak | Navi | 12 mnd BOVAG GARANTIE | Rijklaar!!
1.5 Hybrid Aspiration
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!