| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 140.627 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-68-NKF |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-09-30 |
| Datum deel 1a | 2020-09-30 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 600 kg |
| Gewicht | 1.295 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 441 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.895 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.1 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Model van | 2020-04-00 |
| Model tot | 2021-07-00 |
2.0 D4d | 120PK | 3-Zits | Cruise | Navi | Airco | Trekhaak
CITY 1.5 D-4D Professional Long Automaat Navigatie Betimmering Cruise control
Worker 2.0 Aut. L3 Adapt.Cruise/ Headup/ Standkachel/ Stoelverw/ Keyless/ Carplay/ Navi/ Camera/ PDC/ LMV/ Climate/ Trekhaak
CITY 1.5 LED/ Virtual Cockpit/ DAB/ PDC/ Cruise/ Airco
CITY L2 Toyota GARANTIE|Bank|Carplay 102PK DIRECT! 1.5 D-4D Live Long
CITY !NIEUW! | 10JR GARANTIE & BPM VRIJ!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!