| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
14
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-31-HLK |
| Datum eerste toelating | 2024-09-30 |
| Datum deel 1a | 2024-09-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 672 kg |
| Gewicht | 1.368 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 116 km/u |
CITY 1.5 D-4D Professional Long Automaat Navigatie Betimmering Cruise control
2.0 D-4D l DUBBELE CABINE l NAVI l AIRCO l TREKHAAK
Worker 2.0 D-4D 177PK Automaat L2 - EURO 6
Worker 2.0 Aut. L3 Adapt.Cruise/ Headup/ Standkachel/ Stoelverw/ Keyless/ Carplay/ Navi/ Camera/ PDC/ LMV/ Climate/ Trekhaak
CITY 1.5 LED/ Virtual Cockpit/ DAB/ PDC/ Cruise/ Airco
Electric 75 kWh L2H1
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!