| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
194.914
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-100-GL |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2017-05-24 |
| Datum deel 1a | 2017-05-24 |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.4 |
| Verbruik stad | 5.5 |
| Verbruik snelweg | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.560 cc |
| Laadvermogen | 1.126 kg |
| Gewicht | 1.514 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.640 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 240 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 139 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 17.3 seconden |
| Tankinhoud | 69 liter |
| Model van | 2016-10-00 |
| Model tot | 2017-11-00 |
2.0 D4d | 120PK | 3-Zits | Cruise | Navi | Airco | Trekhaak
CITY 1.5 D-4D Professional Long Automaat Navigatie Betimmering Cruise control
Worker 2.0 Aut. L3 Adapt.Cruise/ Headup/ Standkachel/ Stoelverw/ Keyless/ Carplay/ Navi/ Camera/ PDC/ LMV/ Climate/ Trekhaak
CITY 1.5 LED/ Virtual Cockpit/ DAB/ PDC/ Cruise/ Airco
CITY L2 Toyota GARANTIE|Bank|Carplay 102PK DIRECT! 1.5 D-4D Live Long
CITY !NIEUW! | 10JR GARANTIE & BPM VRIJ!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!