| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 154.188 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 38 – € 42 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | RT-499-X |
| Datum eerste toelating | 2017-03-09 |
| Datum deel 1a | 2018-02-13 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Verbruik stad | 6.3 |
| Verbruik snelweg | 4.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.586 cc |
| Laadvermogen | 680 kg |
| Gewicht | 1.050 kg |
| Wielbasis | 250 cm |
| Lengte | 431 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.730 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 156 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 123 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.5 seconden |
| Tankinhoud | 47 liter |
| Model van | 2015-04-00 |
| Model tot | 2018-10-00 |
1.0 BOOSTERJET SELECT TWO-TONE + CAMERA
1.4 S Adaptive cruise Climate control Stoelverwarming LED Apple / Android Navigatie Achteruitrijcamera
1.4 Boosterjet Style Smart Hybrid AllGrip
1.5 Hybrid Style
1.5 Hybrid Select
1.4 Boosterjet Hybrid AllGrip 4x4 Automaat Adapt Cruise Stoelverwarming Camera Clima Panorama Navi
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!