| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 32.588 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KBX-84-Z |
| Datum eerste toelating | 2022-05-31 |
| Datum deel 1a | 2026-03-17 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Skai |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.462 cc |
| Laadvermogen | 505 kg |
| Gewicht | 1.220 kg |
| Wielbasis | 250 cm |
| Lengte | 418 cm |
| Breedte | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.725 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 138 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 121 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.7 seconden |
| Tankinhoud | 47 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
1.0 BOOSTERJET SELECT TWO-TONE + CAMERA
1.4 S Adaptive cruise Climate control Stoelverwarming LED Apple / Android Navigatie Achteruitrijcamera
1.4 Boosterjet Style Smart Hybrid AllGrip
1.5 Hybrid Select
1.4 Boosterjet Hybrid AllGrip 4x4 Automaat Adapt Cruise Stoelverwarming Camera Clima Panorama Navi
1.5 HYBRID AUT. ALLGRIP 4WD STYLE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!