| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 140.370 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 135 – € 141 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | SG-111-X |
| Datum eerste toelating | 2017-10-04 |
| Datum deel 1a | 2018-04-04 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 4.6 |
| Verbruik stad | 5.3 |
| Verbruik snelweg | 4.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 670 kg |
| Gewicht | 1.274 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Lengte | 479 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.944 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 119 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.7 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2017-03-00 |
| Model tot | 2018-08-00 |
Combi 1.0 TSI 115pk Ambition Business -PANO-DIGI-ECC-PDC-
Combi 1.0 TSI Business Edition
Combi 1.0 e-TSI Business Edition
Combi 1.0 e-TSI DSG Business Edition Parkeersensoren Navigatie App-Connect DAB+
Combi 1.0 e-TSI DSG Business Edition PlusLeder Sfeerverlichting Stoelverwarming Adaptive Cruise
Combi 1.5 TSI First Edition NW-TYPE 150pk. Trekhaak / Luxe Int. / Origineel NL
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!