| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
94.289
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 55 – € 61 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | J-967-PD |
| Datum eerste toelating | 2020-09-30 |
| Datum deel 1a | 2020-09-30 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Blauw metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.9 |
| Verbruik stad | 6.4 |
| Verbruik snelweg | 4.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 627 kg |
| Gewicht | 1.250 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Lengte | 481 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.877 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 135 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.3 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2020-04-00 |
| Model tot | 2020-09-00 |
Combi 1.0 TSI 115pk Ambition Business -PANO-DIGI-ECC-PDC-
Combi 1.0 TSI Business Edition
Combi 1.0 e-TSI Business Edition
Combi 1.0 e-TSI Sport Business
Combi 1.0 e-TSI DSG Business Edition Parkeersensoren Navigatie App-Connect DAB+
Combi 1.0 e-TSI DSG Business Edition PlusLeder Sfeerverlichting Stoelverwarming Adaptive Cruise
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!