| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 40.325 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-192-HR |
| Datum eerste toelating | 2020-12-23 |
| Datum deel 1a | 2022-03-16 |
| Kleur | Quartz grey metallic (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart interieur |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 570 kg |
| Gewicht | 1.520 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.090 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 23 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.8 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Actieradius elektrisch | 60 km |
| Model van | 2020-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
Combi 1.0 TSI 115pk Ambition Business -PANO-DIGI-ECC-PDC-
Combi 1.0 TSI Business Edition
Combi 1.0 e-TSI Business Edition
Combi 1.0 e-TSI DSG Business Edition Parkeersensoren Navigatie App-Connect DAB+
Combi 1.0 e-TSI DSG Business Edition PlusLeder Sfeerverlichting Stoelverwarming Adaptive Cruise
Combi 1.5 TSI First Edition NW-TYPE 150pk. Trekhaak / Luxe Int. / Origineel NL
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!