| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 128.383 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KFL-19-L |
| Datum eerste toelating | 2022-11-14 |
| Datum deel 1a | 2026-04-04 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | (BG) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 1.1 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 546 kg |
| Gewicht | 1.554 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 24 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.8 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Actieradius elektrisch | 60 km |
| Model van | 2020-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
Combi 1.0 TSI Business Edition
Combi 1.0 e-TSI Business Edition
Combi 1.0 e-TSI Sport Business
Combi 1.0 e-TSI DSG Business Edition Parkeersensoren Navigatie App-Connect DAB+
1.5 e-TSI Bns Ed. Plus Pano | PDC | Stoelverwarming/Stuurverwarming | Elektrische achterklep | CarPlay
1.5 150pk e-TSI Bns Edition Elektrische trekhaak | PDC | Camera | Elektrische achterklep | CarPlay
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!