| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
110.656
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-986-DF |
| Datum eerste toelating | 2022-02-15 |
| Datum deel 1a | 2022-02-15 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 4.7 |
| Verbruik stad | 5.8 |
| Verbruik snelweg | 4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 149 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 481 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 107 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 45 liter |
1.0 e-TSI Business Edition | Trekhaak | Carplay |
Combi 1.0 e-TSI Business Edition
Combi BWJ 2020 1.0 TSI Greentech 116 PK Business Edition
1.4 TSI iV PHEV Business Edition |
Combi 1.5 TSI Greentech Style
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!