| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
120.053
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | G-833-VB |
| Datum eerste toelating | 2019-12-09 |
| Datum deel 1a | 2019-12-09 |
| Kleur | Groen |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Laadvermogen | 707 kg |
| Gewicht | 1.673 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 474 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 1.665 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.380 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 166 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 211 km/u |
1.5 TSI Xcellence Limited Edition PANO CAMERA.
1.5 TSI Xcellence | Uitklap Trekhaak | Panoramadak | CarPlay | Camera | Digital Cockpit | 3-Zone Clima | Adap. Cruise
1.4 TSI e-Hybrid PHEV Xcellence
2.0 TSI 4DRIVE Xcellence 7p.
1.4 TSI FR e-Hybrid AUT6 PHEV
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!