| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
118.660
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-902-TB |
| Datum eerste toelating | 2022-01-05 |
| Datum deel 1a | 2022-01-05 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Orix white |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Verbruik stad | 6.8 |
| Verbruik snelweg | 5.5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 735 kg |
| Gewicht | 1.525 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 474 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.260 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 162 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.9 seconden |
| Tankinhoud | 58 liter |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
1.5 TSI Xcellence Limited Edition PANO CAMERA.
1.5 TSI 150PK! Xcellence Limited Edition BJ2020 Lmv 19" | Pdc | Navi | Achteruitrijcamera | Elek. trekhaak | Elek. achterklep | App-Connect | Beats Audio | Virtual cockpit | Dashboard verlichting | Climate control | Cruise control | Zwarte hemel
1.5 TSI Xcellence | Uitklap Trekhaak | Panoramadak | CarPlay | Camera | Digital Cockpit | 3-Zone Clima | Adap. Cruise
1.5 TSI 150pk FR Virtual Cockpit Climate Control App-Connect Trekhaak
1.5 TSI Style 7p. | Uitklap Trekhaak | Org NL | Stoelverwarming | CarPlay | Camera | Digital Cockpit |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!