| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 88.375 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-928-VV |
| Datum eerste toelating | 2021-08-05 |
| Datum deel 1a | 2023-02-13 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Alcantara |
| Verbruik gemiddeld | 1.8 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 180 kW / 245 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.400 cc |
| Laadvermogen | 622 kg |
| Gewicht | 1.768 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 474 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 167 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.390 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 44 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.5 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Actieradius elektrisch | 48 km |
| Model van | 2021-02-00 |
| Model tot | 2021-05-00 |
1.5 TSI Xcellence Limited Edition PANO CAMERA.
1.5 TSI 150PK! Xcellence Limited Edition BJ2020 Lmv 19" | Pdc | Navi | Achteruitrijcamera | Elek. trekhaak | Elek. achterklep | App-Connect | Beats Audio | Virtual cockpit | Dashboard verlichting | Climate control | Cruise control | Zwarte hemel
1.5 TSI Xcellence | Uitklap Trekhaak | Panoramadak | CarPlay | Camera | Digital Cockpit | 3-Zone Clima | Adap. Cruise
1.5 TSI 150pk FR Virtual Cockpit Climate Control App-Connect Trekhaak
1.5 TSI Style 7p. | Uitklap Trekhaak | Org NL | Stoelverwarming | CarPlay | Camera | Digital Cockpit |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!