| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand |
186.660
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GF-608-B |
| Datum eerste toelating | 2015-04-30 |
| Datum deel 1a | 2015-04-30 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Verbruik gemiddeld | 4.7 |
| Verbruik stad | 5.8 |
| Verbruik snelweg | 4.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Wielbasis | 262 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 110 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.1 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2014-06-01 |
| Model tot | 2015-07-31 |
ST 1.0 TSI FR Ultimate Edition Clima Navigatie Stoelverwarming Rijklaarprijs Inruil Mogelijk!
ST 1.0 EcoTSI 116pk DSG Style Business Intense Navigatie Parkeersensoren DAB+
ST 1.4 EcoTSI Xcellence Automaat | Adaptive Cruise Control | Parkeersensoren | Stoelverwarming | Trekhaak
ST 1.5TSI FR Business Intense PANO/VIRTUAL COCKPIT
Sportstourer 1.4 TSI eHybrid PHEV FR Clima Navigatie Virtual Carplay Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!