| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 24.914 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JVP-11-H |
| Datum eerste toelating | 2024-10-09 |
| Datum deel 1a | 2026-01-27 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 638 kg |
| Gewicht | 1.292 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.930 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 220 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 132 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.7 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2024-07-23 |
ST 1.0 TSI FR Ultimate Edition Clima Navigatie Stoelverwarming Rijklaarprijs Inruil Mogelijk!
ST 1.0 EcoTSI 116pk DSG Style Business Intense Navigatie Parkeersensoren DAB+
ST 1.4 EcoTSI Xcellence Automaat | Adaptive Cruise Control | Parkeersensoren | Stoelverwarming | Trekhaak
ST 1.5TSI FR Business Intense PANO/VIRTUAL COCKPIT
Sportstourer 1.4 TSI eHybrid PHEV FR Clima Navigatie Virtual Carplay Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!