| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
158.001
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 40 – € 43 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | PD-061-H |
| Datum eerste toelating | 2017-08-01 |
| Datum deel 1a | 2017-08-01 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 4.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Gewicht | 995 kg |
| Wielbasis | 247 cm |
| Lengte | 404 cm |
| Breedte | 169 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.590 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 900 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 175 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 101 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 182 km/u |
1.0 MPI Reference | Airco | Bluetooth | Cruise Control
1.0 TSI Style | NAVI |LED| CRUISE | PDC | AIRCO | MULTI STUUR | NWE APK
1.0 TSI Style org.NL navi stoelverw.
1.0 TSI Style Business Intense Camera Navigatie Parkeersensoren DAB+
1.0 EcoTSI Style Business Intense (DIGITALE COCKPIT, CRUISE CONTROL, NAVIGATIE CARPLAY, PARKEERSENSOREN)
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!