| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 31.594 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| APK geldig tot | 22-03-2027 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 25-7065 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-03-22 |
| Kleur | Red Carmin |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Wielbasis | 350 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.5 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2023-12 |
| Model tot | 2026 |
Passenger 1.6 dCi 125PK, L2H1, Airco, Combi-8 persoons,
Blue dCi 150PK | L2H1 | 9-Zits | LED | Camera | Navi | Zijschuifdeur R+L | Cruise | Airco | PDC
Blue dCi 150PK | L2H1 | 9-Zits | IN BPM/BTW | LED | Canera | Navi | Zijschuifdeur R+L | Cruise | Airco | PDC | Euro 6
Blue dCi 150PK | L2H1 | 9-Zits | Incl. BTW/BPM | LED LED | Camera | Navi | Zijschuifdeur R+L | Cruise | Airco | PDC
**L2H1 | 150 PK | LED | 9-Zits | Cruise | Navi | Airco**
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!