| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 34.514 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 14-05-2027 |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 241 – € 253 |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JRV-36-G |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-05-14 |
| Datum deel 1a | 2026-01-17 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.114 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.956 kg |
| Lengte | 548 cm |
| Breedte | 196 cm |
| Hoogte | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 188 gram per kilometer |
| Model van | 2026 |
| Model tot | 2026 |
Passenger 1.6 dCi 125PK, L2H1, Airco, Combi-8 persoons,
Blue dCi 150PK | L2H1 | 9-Zits | LED | Camera | Navi | Zijschuifdeur R+L | Cruise | Airco | PDC
Blue dCi 150PK | L2H1 | 9-Zits | IN BPM/BTW | LED | Canera | Navi | Zijschuifdeur R+L | Cruise | Airco | PDC | Euro 6
Blue dCi 150PK | L2H1 | 9-Zits | Incl. BTW/BPM | LED LED | Camera | Navi | Zijschuifdeur R+L | Cruise | Airco | PDC
Renault Trafic Blue dCi 150PK | L2H1 | 9-Zits | IN BTW/BPM | LED | Camera | Navi | Zijschuifdeur R+L | Cruise | Airco | PDC | Eu
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!