| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
41.153
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 54 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VVG-35-X |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-04-24 |
| Datum deel 1a | 2023-04-24 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 82 kW / 111 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.271 kg |
| Gewicht | 1.799 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Lengte | 548 cm |
| Breedte | 196 cm |
| Hoogte | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 189 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 16.8 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2022-01-00 |
| Model tot | 2023-11-00 |
1.6 dCi 145 pk Stoelverw./ Airco/ Cruise/ PDC/ Trekhaak
2.0 dCi 145PK L2 Automaat EURO 6
2.0 dCi 145pk L2 H1 Automaat
150 PK L2H1 - VTV-60-V - GESLOTEN - EURO 6
2.0 dCi 145 T29 L2H1 Black Edition
2.0 dCi 170 T29 L2H1 DC Luxe Black Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!