| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 102.716 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Kleur | Donker zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Wielbasis | 350 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 176 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-06-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
1.6 dCi 145 pk Stoelverw./ Airco/ Cruise/ PDC/ Trekhaak
2.0 dCi 145PK L2 Automaat EURO 6
2.0 dCi 120PK L2 Dubbele Cabine MARGE Airco
2.0 dCi 145pk L2 H1 Automaat
2.0 dCi T29 L1H1 PB Edition
2.0 Blue dCi 130 T29 L2H1 Advance DC Led Dubbele cabine Trekhaak Camera Lichtmetaal Parkeersensoren Carplay
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!