| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
27.461
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 54 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-597-VH |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2019-02-04 |
| Datum deel 1a | 2019-02-04 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Verbruik stad | 7.4 |
| Verbruik snelweg | 6.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 92 kW / 125 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 1.225 kg |
| Gewicht | 1.845 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Lengte | 540 cm |
| Breedte | 196 cm |
| Hoogte | 250 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 178 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.9 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2016-03-00 |
| Model tot | 2019-07-00 |
1.6 dCi 145 pk Stoelverw./ Airco/ Cruise/ PDC/ Trekhaak
2.0 dCi 145PK L2 Automaat EURO 6
2.0 dCi 145pk L2 H1 Automaat
2.0 dCi 145 T29 L2H1 Black Edition
2.0 dCi T29 L1H1 PB Edition
2.0 Blue dCi 130 T29 L2H1 Advance DC Led Dubbele cabine Trekhaak Camera Lichtmetaal Parkeersensoren Carplay
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!