| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 5.029 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Chassis cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-26-NVT |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H3 |
| Datum eerste toelating | 2024-11-27 |
| Datum deel 1a | 2026-01-21 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 995 kg |
| Gewicht | 2.505 kg |
| Wielbasis | 422 cm |
| Lengte | 729 cm |
| Breedte | 235 cm |
| Hoogte | 350 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 380 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 288 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.9 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2024-10-00 |
| Model tot | 2024-12-00 |
bestel T35 2.3 dCi L3H2 Energy
T35 2.3 dCi 180 L2H2 Energy
T35 2.3 dCi Lowliner
T35 2.3 dCi 145 L3 Energy EURO VI
2.3 dCi 130PK, Dubbel Lucht, Airco,
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!