| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 120 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H3 |
| Datum eerste toelating | 2026-05-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 105 kW / 143 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 842 kg |
| Gewicht | 2.658 kg |
| Wielbasis | 422 cm |
| Lengte | 691 cm |
| Breedte | 223 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Koppel | 300 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 80 km/u |
| Actieradius | 200 km |
| Actieradius elektrisch | 200 km |
| Model van | 2024-04-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
130PK Bakwagen Achterdeuren Citybox Airco APK 12-2026 Euro6 Meubelbak Koffer Airco
2.3DCI 165PK Bakwagen Laadklep Zijdeur Luchtvering
2.3
2.3
2.3 dCi 146pk Bakwagen 222cm Hoog Laadklep Euro6 Airco | Navigatie | Camera | LED | Cruisecontrol
2.3dCi | Bakwagen met Laadklep | LED | Carplay | Camera | Cruise
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!