| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 36.134 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| APK geldig tot | 20-06-2027 |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | 25-7885 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-06-20 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 13.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Wielbasis | 368 cm |
| Lengte | 405 cm |
| Breedte | 195 cm |
| Hoogte | 220 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2020-10 |
| Model tot | 2024-09 |
2.3dCi 150pk Bakwagen Automaat Euro 6!
2.3DCI 165PK Bakwagen Laadklep Zijdeur Luchtvering
T35 2.3 dCi 145pk L3 Energy EURO 6 / bakwagen met Dhollandia laadklep 1000 kg!
165.35 - V-51-PGN - OPBOUW + LAADKLEP 750 KG. - EURO 6
FWD 145 pk Low-Liner (20.5m3) 1190 kg Laadvermogen
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!