| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 25 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-01-31 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7 |
| Verbruik stad | 7.6 |
| Verbruik snelweg | 6.7 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 99 kW / 135 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 1.344 kg |
| Gewicht | 1.956 kg |
| Wielbasis | 368 cm |
| Lengte | 555 cm |
| Breedte | 207 cm |
| Hoogte | 250 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Tankinhoud | 100 liter |
| Model van | 2019-03-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
2.3DCI L3H2 Airco Navi Cruisecontrol EURO 6
bestel T35 2.3 dCi L3H2 Energy Dubbel Cabine Garantie
2.3DCI L2H2 180PK Airco Navi Trekhaak 82000KM EURO 6
VZG-18-J - E-TECH Z.E. 52 KWH - L3H2 GESLOTEN
T35 2.3 dCi 135 L2H2 R-Link Direct leverbaar
T35 2.3 dCi 180pk L3H2 - Airco - Navigatie - Camera - Cruise - Parkeersensoren - 105l tank - Rijklaar
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!