| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 21.932 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| APK geldig tot | 21-06-2027 |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | 72-0301 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-06-21 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 13.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Wielbasis | 368 cm |
| Lengte | 405 cm |
| Breedte | 195 cm |
| Hoogte | 220 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2020-10 |
| Model tot | 2024-09 |
130PK Bakwagen Achterdeuren Citybox Airco APK 12-2026 Euro6 Meubelbak Koffer Airco
2.3DCI 165PK Bakwagen Laadklep Zijdeur Luchtvering
2.3
2.3
2.3 dCi 146pk Bakwagen 222cm Hoog Laadklep Euro6 Airco | Navigatie | Camera | LED | Cruisecontrol
2.3dCi | Bakwagen met Laadklep | LED | Carplay | Camera | Cruise
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!