| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
59.209
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 29-12-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VNN-61-X |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-12-29 |
| Datum deel 1a | 2021-12-29 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.7 |
| Verbruik stad | 7.4 |
| Verbruik snelweg | 6.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 1.645 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.855 kg |
| Wielbasis | 318 cm |
| Lengte | 505 cm |
| Breedte | 207 cm |
| Hoogte | 231 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 243 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2020-10 |
| Model tot | 2024-09 |
T33 2.3 dCi Euro 6 Lang Hoog Airco Navi Générique
2.3DCI L3H2 Airco Navi Cruisecontrol EURO 6
T35 2.3 dCi 130pk L2H2 DC 6 persoons / vaste prijs rijklaar € 15.950 ex btw / lease vanaf € 311
bestel T35 2.3 dCi L3H2 Energy Dubbel Cabine Garantie
2.3DCI L2H2 180PK Airco Navi Trekhaak 82000KM EURO 6
VZG-18-J - E-TECH Z.E. 52 KWH - L3H2 GESLOTEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!